2X ULTRA NANO WASH & WAX, 500 ml

 
 

Zľava 10% na dvojbalenie. ULTRA NANO WASH & WAX je prostriedok, ktorý nielen vaše auto umyje bez použitia vody, ale aj navoskuje, vyleští a ochráni pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje karnaubský vosk, ktorý patrí medzi najlepšie v odvetví auto detailingu. Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty. Už nepotrebujete hadice, kýble, špongie a šampóny, aby ste si umyli auto.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €25,80
Ušetríte €2,58 (–10 %)
Cena €19,35 bez DPH
€23,22    
Kód tovaru 7
Značka Ecoautowash
Kategória Produkty EcoAutoWash
 

  

ULTRA NANO WASH & WAX je výnimočný prostriedok na dokonalé detailné čistenie povrchov.

Možnosti použitia

čistenie a voskovanie povrchov/samotné voskovanie povrchov

Vlastnosti a výhody

  • Produkt umyje, navoskuje, vyleští a ochráni povrchy metódou nastriekať a zotrieť.
  • Poskytuje UV ochranu
  • Odpudzuje vodu a minimalizuje opätovné usádzanie nečistôt
  • Vyčistí lak, sklá, zrkadlá, chrómové diely, plasty.
  • Poskytuje prevenciu proti jemný škrabancom.
  • Nepotrebujete vodu, hadicu, vedro, špongiu ani jelenicu
  • Šetrí čas. Očistenie a zároveň navoskovanie stredne veľkého rodinného autá trvá približne 25-30 min.
  • Môžete čistiť auto alebo motorku vo vnútri v garáži
  • Skvelé pre ľudí, ktorí nemajú dostupnosť autoumyváriek
  • Šetrí vodu - pri bežnom umývaní hadicou spotrebujete desiatky litrov vody

 

ULTRA NANO WASH & WAX možno použiť na umytie exteriéru vozidla od karosérie, sklá, svetlá a disky. Prostriedok vytvorí ochrannú vrstvu s lotosovým efektom, čo znamená, že odpudzuje vodu a nečistoty.

ULTRA NANO WASH & WAX vám ušetrí čas a to tak, že v jednom kroku auto očistíte a zároveň aplikujete najkvalitnejší karnaubský vosk. Táto inovácia skráti čas venovaný starostlivosti o vaše vozidlo o polovicu.

Odporúčanie

Pre dokonalé a bezpečné umývanie technológiou bez vody sú dôležité mikrovláknové utierky v profesionálnej kvalite, ktoré nájde tu.

Odporúčame, aby ste mali minimálne 4 kvalitné mikrovlákonové utierky. Je to jednorázová investícia. Utierky stačí po čistení oprať a dajú sa znovu použiť.

Dávkovanie

Balenie 500ml postačí na vyčistenie a vyleštenie 3 stredne veľkých rodinných áut.

Postup pri čistení

Pred použítím dobre premiešajte. Umývanie bez vody znamená jednoduchosť v troch krokoch – nasprejuj, zotri, vylešti.

1. Nasprejovať. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.

2. Zotrieť. V druhom kroku jemne zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.

3. Vyleštiť. V treťom kroku použite suchú/čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do briliatového lesku.

Prostriedok môžete používať na suchom aj mokrom povrchu a aj na slnku. Optimálne výsledky dosiahnete mimo priameho slnečného žiarenia.

Detailnejší postup čistenia aj s video návodom nájde tu.

spray

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Nepoužívajte na pedále, na povrchy znečistené blatom a pieskom a inými abrazívnymi materiálmi. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

ULTRA NANO WASH & WAX sa postará o karoséria a sklá. K dokonale nablízkanému autu patria aj čisté disky, krásne čierne pneumatiky, čistý motor a hadice a dokonalé čistý interiér. O to všetko sa postará oživovač pneu, gumy, plastov a kože ECO TYRE & COCKPIT POLISHER a čistič diskov, interiéru a exteriéru UNIVERSAL CLEANER.

Hmotnosť 1.072 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.