3X ULTRA NANO WASH & WAX, 500 ml

 

Zľava 10% na trojbalenie. ULTRA NANO WASH & WAX je prostriedok určený na lepšie dočistenie a vyleštenie vozidla po umytí v samoobslužnej autoumyvárke alebo rýchle očistenie a vyleštenie menej znečisteného auta bez nutnosti použitia vody.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,10
Ušetríte €2,90 (–9 %)
Cena €21,83 bez DPH
€26,20    
Kód tovaru 8
Značka Ecoautowash
Kategória Produkty EcoAutoWash
 

ULTRA NANO WASH & WAX s nano technológiou obsahuje karnaubský vosk, ktorý patrí medzi najlepšie vosky v odvetví auto detailingu. Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty.

Možnosti použitia

1. Dočistenie a vyleštenie auta po umytí v samoobslužnej autoumyvárke

Používate samoobslužnú autoumyváreň a chcete mať auto nie len opláchnuté, ale aj vyleštené a ochránené proti vonkajším elementom? Ak áno, použite po umývaní produkty EcoAutoWash.

Nedostatky bezdotykového umývania?

Možno neviete, ale aj po použití chémie pri bezdotykovom umývaní nie je povrch dokonalo čistý. Ako to zistíte? Ak položíte predmet napr. plastovú fľašu na prednú kapotu, mala by sa skĺznuť. Ak sa neskĺzne, povrch nie je stále dobre očistený a ochránený pred vonkajšími elementami.

Vylepšite výsledok bezdotykového umývania

Po umývaní použite prostriedok ULTRA NANO WASH & WAX, ktorý pomocou špeciálnych aktívnych činidiel, zmäkčovadiel a polymérov zbaví auto aj zostatkových nečistôt a zároveň navoskuje karnaubským voskom, vyleští a vytvorí nano a UV ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty, čo následne znamená menej časté návštevy autoumyvárne alebo jednoduchšie a rýchlejšie umývanie z dôvodu, že sa nečistoty na povrch ochránený nano technológiou nedokážu pevne prichytiť.

Rýchlejšie umytie znamená lacnejšie umytie.

2. Rýchle očistenie a vyleštenie auta bez použitia vody

Potrebujete si auto rýchlo vyleštiť a nemáte prístup k autoumyvárke? ULTRA NANO WASH & WAX môžete použiť aj bez vody.

  1. Nasprejovať. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.
  2. Zotrieť. V druhom kroku jemne zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.
  3. Vyleštiť. V treťom kroku použite suchú/čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do zrkadlového lesku.

 

Prostriedok môžete používať na suchom aj mokrom povrchu a aj na slnku. Optimálne výsledky dosiahnete mimo priameho slnečného žiarenia.

spray

 

Vlastnosti a výhody

  • Produkt umyje, navoskuje, vyleští a ochráni povrchy metódou nastriekať a zotrieť.
  • Poskytuje UV ochranu.
  • Odpudzuje vodu a minimalizuje opätovné usádzanie nečistôt.
  • Vyčistí lak, sklá, zrkadlá, chrómové diely, plasty.
  • Poskytuje prevenciu proti jemný škrabancom.
  • Skvelé pre ľudí, ktorí nemajú prístup k autoumyvárke.

 

ULTRA NANO WASH & WAX možno použiť na umytie exteriéru vozidla od karosérie, sklá, svetlá a disky. Prostriedok vytvorí ochrannú vrstvu s lotosovým efektom, čo znamená, že odpudzuje vodu a nečistoty.

ULTRA NANO WASH & WAX vám ušetrí čas a to tak, že v jednom kroku auto očistíte a zároveň aplikujete najkvalitnejší karnaubský vosk. Táto inovácia skráti čas venovaný starostlivosti o vaše vozidlo o polovicu.

Odporúčanie

Pre dokonalé a bezpečné umývanie technológiou bez vody sú dôležité mikrovláknové utierky v profesionálnej kvalite, ktoré nájde tu.

Odporúčame, aby ste mali minimálne 4 kvalitné mikrovlákonové utierky. Je to jednorázová investícia. Utierky stačí po čistení oprať a dajú sa znovu použiť.

Dávkovanie

Balenie 500ml postačí na vyčistenie a vyleštenie 3 stredne veľkých rodinných áut.

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Nepoužívajte na pedále, na povrchy znečistené blatom a pieskom a inými abrazívnymi materiálmi. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

ULTRA NANO WASH & WAX sa postará o karoséria a sklá. K dokonale nablízkanému autu patria aj čisté disky, krásne čierne pneumatiky, čistý motor a hadice a dokonalé čistý interiér. O to všetko sa postará oživovač pneu, gumy, plastov a kože ECO TYRE & COCKPIT POLISHER a čistič diskov, interiéru a exteriéru UNIVERSAL CLEANER.

 
Hmotnosť 1.608 kg