Pohlcovač pachov | Odstraňovač pachov, 500 ml

 

Pohlcuje, neutralizuje a odstraňuje silný zápach zvratkov, domácich zvierat, moču, skysnutého mlieka, varenia, cigariet a pod. Neutralizuje nepríjemné pachy a nahrádza ich jemnou vôňou. Pracuje na biologickej báze.

Dostupnosť Skladom
Cena €8,25 bez DPH
€9,90    
Kód tovaru 4
Kategória Produkty EcoAutoWash
 

Vďaka najnovšej technológii je teraz možné zbaviť sa zápachu a nielen ho prekryť! Univerzálny pohlcovač pachov je špeciálne vytvorený na všetky druhy extrémnych zápachov ako zápach zvratkov, moču, zvieracích výkalov, zápach domácich zvierat, kyslého mlieka, tabakového dymu, kuchynských pachov a všetkých ostatných pachov, ktoré potrebujete eliminovať.

Použitie

Auto - pohlcuje pachy v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle.

Domácnosť - neutralizuje zatuchnutý pach sedacích súprav, postelí, závesov, kobercov, priestor odpadkových košov, oblečenia. Prinavráti príjemnú vôňu vašej domácnosti.

Obuv - spoľahlivo neutralizuje pachy vo všetkých druhov obuvi.

Športová výstroj - odstraňuje pach všetkých typov športovej výstroje, chráničov, rukavíc a potrieb.

Domáce zvieratá a chovateľské potreby - odstraňuje všetky nepríjemné pachy, ktoré zanechávajú domáce zvieratá.

Gastronómia a spoločenské priestory - neutralizuje pachy v reštauráciách, kinách, divadlách, tanečných sálach. Spríjemnite prostredie svojim zákazníkom.

Návod na použite

Ošetrovaný povrch jemne navlhčite teplou vodou špongiou z dôvodu, že produkt dosahuje optimálnu účinnosť v teplom vlhkom prostredí, a potom okamžite nastriekajte prípravok. Počkajte 4 až 6 hodín na dokončenie biocídneho účinku. V závažných prípadoch, ak zápach stále pretrváva, aplikáciu zopakujte. Univerzálny pohlcovač pachov nebude fungovať pri teplotách pod nulou. Čím je teplota vyššia, tým rýchlejšie a účinnejšie neutralizuje pachy.

Dôležitá informácia: Na tkaninách, na ktorých sa môžu vytvárať škvrny od vody (napríklad hodváb), prípravok najskôr vyskúšajte  na malej menej viditeľnej ploche. Neodporúča sa používať na semiš.

Objem: 500 ml