UNIVERSAL CLEANER, 500 ml

 

Univerzálni čistič diskov, interiéru a exteriéru. Universal Cleaner je univerzálny čistič na čistenie diskov, skiel, kože, škvŕn z poťahov a čalúnenia. Odstráni zbytky hmyzu, asfaltové škvrny z laku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €9,80 / 1000 ml
Cena €4,08 bez DPH
€4,90    
Kód tovaru 3
Značka Ecoautowash
Kategória Auto
 

 

UNIVERSAL CLEANER je univerzálny čistič diskov, interiéru a exteriéru s viacúčelovým použitím. Zanecháva povrchy svieže, oživené a dokonalo čisté. UNIVERSAL CLEANER nahradí až 7 druhov špeciálnej autokozmetiky:

  • čistič diskov
  • čistič skiel
  • čistič kože
  • odstraňovač škvŕn z poťahov a čalúnenia
  • odstraňovač zbytkov hmyzu
  • odstraňovač asfaltových škvŕn z laku

 

Možnosti použitia

Exteriér

Aktívne látky sú vhodné pre všetky vonkajšie povrchy. UNIVERSAL CLEANER vyčistí hliníkové disky, lak, sklo, vinyl, plast, karosériu, strechy kabrioletov, gumové časti, kovové diely.

Rýchlo a efektívne odstráni asfaltové škvrny a decht, cestný prach, mastnotu, brzdový prach, zbytky hmyzu, vtáčí trus.

Interiér

Unikátna čistiaca technológia umožňuje univerzálne využitie s mimoriadnym výsledkom. Čistič je šetrný k povrchom, dokonalo čistí tvrdé aj mäkké materiály, koberce, čalúnenia, tkaniny, plasty, gumu, vinyl, kožené, palubné dosky, vnútorné panely dverí.

Univerzálny čistič je ekologicky nezávadný, bezpečný, založený no vodnej báze. Neobsahuje silikón.

Doporučenie

Na jedno čistenie použite minimálne 2 mikrovláknové utierky. Jedna utierka zachytí a uzamkne nečistoty. Druhou suchou utierkou v prípade leštenia povrchov vyleštite do vysokého lesku. Mikrovláknové utierky Exclusive si vyberiete tu.

Návod na použitie

  1. Jemne nastriekajte prostriedok na mikrovláknovú utierku a na časť čisteného povrchu.
  2. Trením vyčistite znečistený povrch.
  3. Suchou časťou utierky následne zotrite prebytočný prostriedok. Znečistené utierky dôkladne vyperte. Pre optimálne výsledky používajte vysoko kvalitné mikrovláknové utierky EcoAutoWash.

 

Prostriedok môžete používať na suchom aj mokrom povrchu a aj na slnku. Optimálne výsledky dosiahnete mimo priameho slnečného žiarenia.

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do očí vyplachujte prúdom čistej vody. Nepoužívajte na povrchy znečistené vrstvou blata, pieskom a inými abrazívnymi materiálmi. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

Hmotnosť 0.567 kg