Osviežovač interiéru | Osviežovač vzduchu, 500 ml

 

Efektívny osviežovač interiéru/vzduchu s okamžitým účinkom, ktorý zanecháva dlhotrvajúcu jemnú vôňu, spríjemňuje celkový pocit z jazdy a pobytu vo vnútorných uzavretých priestoroch.

Dostupnosť Skladom
Cena €2,92 bez DPH
€3,50    
Kód tovaru 95
Značka Ecoautowash
Kategória Produkty EcoAutoWash
 

Osviežovač je plne biologicky odbúrateľný a bez alergénov. Kombinuje najmodernejšiu technológiu neutralizácie zápachu, ktorá pachy nielen maskuje, ale aj úplne absorbuje a neutralizuje. Neutralizuje nepríjemné pachy zo stiesnených priestorov vozidiel a nahrádza ich jemnou vôňou.

Použitie

Vozidláosvieži vzduch v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle.

Domácnosť a kancelária - osviežovač vzduchu nájde uplatenie aj v domácnosti. Osvieži textílie, skrine, zatuchnuté uzavreté priestory. Navodí príjemnú atmosféru v byte, v kancelárii alebo obchodných priestoroch.

 

Návod na použite

  1. Nasprejujte v dostatočnom množstve priamo do priestoru alebo na poťahy, koberčeky, do výduchov klimatizácie a nechajte pôsobiť.
  2. Ak zápach pretrváva, použite extra silný EcoAutoWash Pohlcovač pachov.

 

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

Objem: 500 ml