Autokozmetika ekoautowash

je autokozmetika špeciálne vyvinutá na:

  • lepšie dočistenie a vyleštenie vozidla po umytí v samoobslužnej autoumyvárke
  • rýchle očistenie a vyleštenie menej znečisteného auta bez nutnosti použitia vody

 

Možnosti použitia

1. Dočistenie a vyleštenie auta po umytí v samoobslužnej autoumyvárke

Používate samoobslužnú autoumyváreň a chcete mať auto nie len opláchnuté, ale aj vyleštené a ochránené proti vonkajším elementom? Ak áno, použite po umývaní produkty EcoAutoWash.

Nedostatky bezdotykového umývania?

Možno neviete, ale aj po použití chémie pri bezdotykovom umývaní nie je povrch dokonalo čistý. Ako to zistíte? Ak položíte predmet napr. plastovú fľašu na prednú kapotu, mala by sa skĺznuť. Ak sa neskĺzne, povrch nie je stále dobre očistený a ochránený pred vonkajšími elementami.

Vylepšite výsledok bezdotykového umývania

Po umývaní použite prostriedok ULTRA NANO WASH & WAX, ktorý pomocou špeciálnych aktívnych činidiel, zmäkčovadiel a polymérov zbaví auto aj zostatkových nečistôt a zároveň navoskuje karnaubským voskom, vyleští a vytvorí nano a UV ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty, čo následne znamená menej časté návštevy autoumyvárne alebo jednoduchšie a rýchlejšie umývanie z dôvodu, že sa nečistoty na povrch ochránený nano technológiou nedokážu pevne prichytiť.

Rýchlejšie umytie znamená lacnejšie umytie.

2. Rýchle očistenie a vyleštenie auta bez použitia vody

Potrebujete si auto rýchlo vyleštiť a nemáte prístup k autoumyvárke? ULTRA NANO WASH & WAX môžete použiť aj bez vody.

  1. Nasprejovať. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.
  2. Zotrieť. V druhom kroku jemne zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.
  3. Vyleštiť. V treťom kroku použite suchú/čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do zrkadlového lesku.

 

Nano autokozmetika EcoAutoWash je výnimočná v tom, že:

  • dokáže umyť auto aj bez použitia vody alebo vylepšiť umývanie v samoobslužných autoumyvárkach
  • každý produkt nahradí niekoľko špeciálnych druhov autokozmetiky, čo vám šetrí peniaze
  • inovatívna technológia vytvára ochrannú vrstvu lak, ktorá odpudzuje nečistoty a vodu

 

icona percentaPriaznivá cena

Jedno dočistenie a navoskovanie s EcoAutoWash po predchádzajúcom oplachu vodou stredne veľkého auta stojí približne 2 EUR. Bezvodné umytie a navoskovanie stojí približne 4 EUR.

 

ikona ucinneÚčinné

Nano autokozmetika Ecoautowash účinne umyje, navoskuje, dokonale vyleští a ochráni autá, motorky, karavany a lode. Je silne koncentrovaná, čo zabezpečuje účinné čistenie pri minimálnom použitom množstve.

 ikona ekologickéEkologické

Zloženie neobsahuje ropné látky, organické rozpúšťadla, žiadne nebezpečné látky, silné žieraviny alebo silikáty, bielidla alebo parfémy. Produkt je biologicky rozložiteľný.Šetríte vodu a životné prostredie.

 

 ikona praktickéPraktické

Nepotrebujete vodu, hadicu ani vedro. Umyjete auto kdekoľvek a kedykoľvek presne tak ako potrebujete bez toho, aby ste dúfali, že pracovník autoumyvárne odvedie poctivú prácu. Výsledok z autoumyvárne je málokedy 100%.

Produkty